Wesele z motywem przewodnim to coś, co tygryski lubią najbardziej!

Wesele z motywem to jest jakby stylizowana sesja, ale na żywo i w czasie rzeczywistym.

Nieustannie zachwyca mnie fakt, z jakimi pomysłami trafiają do mnie Młode Pary. Dlatego wrzucam na moje social media i na swoją stronę internetową dziwne czasem inspiracje – ufam, że one przyciągają do mnie Pary z fajnymi pomysłami do realizacji.

Z Joasią i Danielem to była błyskawiczna akcja, ponieważ od momentu naszego pierwszego spotkania (on line, bo mieszkają poza granicami) do ślubu, było coś koło 2,5 miesiąca. Bez wątpienia to mało na organizację ślubu i wesela od a do zet. Niemniej, Asia z Danielem wiedzieli czego chcą i byli skłonni do kompromisów. Dlatego uznałam, że współpraca obiecująco rokuje na przyszłość! Nie zawiodłam się. Chęć do kompromisów, szybkość podejmowania decyzji – idealna współpraca.

Ślub w urzędzie, bez fajerwerków.

Przyjęcie w klimacie wyspy Bali.

Koniecznie z barmanem i dobrym DJ.

Menu – trochę wege, trochę nie. Wino i kolorowe drinki.

Tylko tyle i aż tyle 🙂

Pogoda, jak na zamówienie, postarała się sprostać klimatowi Bali. Rzecz jasna, słońce prażyło niemiłosiernie od bladego świtu, w efekcie już podczas montażu dekoracji czułam, że ocieplenie klimatu to nie jest bajka…

Pomysł na wesele z motywem przewodnim wyspy Bali, był prosty: zielone liście palm i monstery, trochę białych kwiatów, orzechy kokosowe i rattanowe podkładki pod talerze. Obrusy w piaskowym kolorze i przepiękna (własnoręcznie zaprojektowana przez Asię) papeteria, dopełniały całości.

Kulminacja upału była podczas planowanego pierwszego tańca, przede wszystkim slońce prażące na parkiet i 35 stopni C na sali… Klimatyzacja nie dawała rady, jednakże nie popsuło to zabawy Parze Młodej i Gościom. Upał, owszem, nieco się dawał we znaki, ale zabawa trwała do rana, więc to chyba, finalnie nie był kłopot 🙂

Jeśli interesują Cię niebanalne pomysły na śluby i wesela, koniecznie zobacz inne, moje realizacje / sesje pt: „wesele z motywem przewodnim” – to jest mój konik i wielka pasja!

Joasia i Daniel, zdj. Ewelina Łęczyńska
ścianka za Parą Młodą, zdj. Ewelina Łęczyńska
dekoracje na stołach gości, zdj. Ewelina Łęczyńska