Let’s rock my wedding!

Rock my wedding kojarzy mi się ze stylizacją w odważnych kolorach, z pazurem – ale nadal pasującą do miejsca przyjęcia.

Dlatego przy tym projekcie postawiliśmy na mocne akcenty kolorystyczne i sezonowe kwiaty, choć nie były to rustykalna eustoma i bluszcz. Bukiety raczej roztrzepane, w nieregularnych kształtach. Dużo czerni i bordo, ocieplonego złotymi świecami, złotymi sztućcami i kryształowymi kieliszkami.

Papeteria kształtem i kolorystyką nawiązywała do starych, winylowych płyt. Tablica usadzenia gości nie był to drukowanym plakatem, a raczej napisami na prawdziwych płytach winylowych. Zamiast obrusów – bordowy tiul, niechlujnie rzucony na prosty, drewniany stół. Jedyne co było uporządkowane – to serwety – te leżały prosto na czarnych talerzach.

Panna Młoda w krótkiej sukni, przewiązanej czarnym paskiem. Auto – retro mustang – kolorystycznie pasujący do całości.

Mimo ciemnej kolorystyki, stylizacja doskonale wpisała się w wiejskie otoczenie, nie była ciężka i przykuwała uwagę. 

black and bordo wedding
stół gości weselnych, fot. Katarzyna Pawlica Studio Sorelle

Powiedzenie rock my wedding oznacza pewną dozę szaleństwa, na którą nie każda Para Młoda się odważy. To trochę tak, jak z łososiem co płynie pod prąd. Nie ogląda się na nikogo i robi swoje 😉

Do mnie to przemawia. Lubię pod prąd i po swojemu. Zachęcam wręcz, abyście robili tak, jak Wam w duszy gra. Ja pomogę! Dlatego, że obiema rękoma i nogami jestem w takich projektach.

Pod prąd, po swojemu, inaczej!

To się opłaca! Ponieważ do niczego się nie musicie zmuszać, wszystko się Wam podobai do Was pasuje, usługodawcy ślubni Was kochają (za odmienność!), a goście są zaskoczeni, że można inaczej. Win – Win 🙂

let's rock my wedding powiedziała Panna Młoda :)
Rockowa Panna Młoda, fot. Katarzyna Pawlica Studio Sorelle

Gorąco zapraszam do obejrzenia filmu nakręconego podczas tej realizacji, a więcej zdjęć / inspiracji / pomysłów jest na moich social mediach.

A tu są wszystkie moje szalone pomysły! Dziękuję każdemu, kto przyczynił się do powstania zdjęć i filmów z każdej realizacji, którą wrzucam na stronę!

Niesamowitym dla mnie zaszczytem będzie, jeśli zostawisz po sobie choć mały ślad w komentarzu. To jest o tyle ważne, że daj mi feedback o tej mojej pisaninie… Warto, czy nie warto to robić?