Co masz przed oczyma jeśli zapytam Cię o wesele inspirowane Wami?

Coś, co sprawia, że los Was połączył? Co lubicie wspólnie robić?

Wesele inspirowane Wami to nic innego, jak wplecenie w dekoracje tego czegoś, co odróżnia Was od innych ludzi / par młodych. Takim wtrąceniem do Waszego ślubu i wesela może być dosłownie wszystko: zainteresowania, ulubiony film, serial, bajka, podróże, wykonawca muzyczny, obrazy, czy książka. Kolory wyznaczają i podkreślają barwność ujęcia tematu.

PS Wybieramy zazwyczaj jeden mocniejszy kolor i uzupełniamy go dwoma, trzema pasującymi do reszty.

dekoracja stołu gości w tonacji różu
stół gości, fot. Karol Kubara

(PS 2 – zerknij na jedną z naszych realizacji, gdzie użyliśmy niemal wszystkich kolorów tęczy)

Dlaczego wesele inspirowane Wami?

Pewnie marzycie o oryginalnym przyjęciu weselnym. W końcu taką bibę robi się raz w życiu… Waszym małym i cichym pragnieniem jest to, żeby Waszych gości „wywaliło z butów” 🙂 (tak, to płytkie, ale jakże satysfakcjonujące!)

Dlatego kolejne wesele w stylu glamour, w kolorze pudrowego różu – odpada, niestety…

Why? Na gościach, którzy „obskakują” kilka wesel rocznie, taka stylizacja nie zrobi większego wrażenia. Wyjątek: jeśli w dekoracje włożysz setki tysięcy złotych – kadego wywali z butów.

I tu właśnie pojawia się styl / motyw / temat – jak zwał, tak zwał. Jeśli chcesz, stosunkowo niewielkim nakładem finansowym możesz „zbudować” dekoracyjnie historię Waszej miłości, opowiedzieć, przybliżyć gościom, jak to się stało, że jesteście razem. Co sprawia, że do siebie pasujecie.

wesele stylizowane, inspirowane Japonią
stylizowane wesele, fot. Karol Kubara

Podczas tej realizacji, wybór był prosty, ponieważ nawiązaliśmy do pierwszej wspólnej podróży do Japonii. A to rodzi skojarzenie się kwitnącą wiśnią.

Drzewa na stole, kimono do ślubu, kolor różowy (uzupełniony czerwienią), tematyczny candy bar i makijaż rodem z opowieści o gejszach.

Jak oceniasz pomysł? Czy znajdzie się amator takich dekoracji? Zapraszam na film z tej realizacji – ma całkiem niezłe statystyki na instagramie!

wesele inspirowane Japonią, dekoracje w stylu kwitnącej wiśni
dekoracje stołu weselnego, fot. Karol Kubara