Wesele w stylu boho glam.

Czy można bezkarnie mieszać dwa, tak odmienne style dekoracyjne? Czy wesele w stylu boho glam w ogóle może się podobać?

Kto mnie zna, ten wie, że jestem zwolennikiem łączenia stylów, kolorów, rzeczy – pozornie do siebie nie pasujących. Po pierwsze dlatego, że mam przekorną naturę. Secundo: dlatego, że unikam nudy i powtarzalności. Po trzecie, zawsze powtarzam, że wesele powinno być krojone według Waszych potrzeb, stąd zawsze wymaga niestandardowych rozwiązań 🙂

Dlaczego boho glam?

Trawy pampasowe, suszki w kolorze toffi, beże i brązy a do tego kryształowy żyrandol, dużo złota, świec i pikowana ścianka. Dlaczego akurat tak?

Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, coś takiego urodziło nam się w głowie po odwiedzeniu miejsca na weselne przyjęcie. Przestrzeń wyznaczała nieco „drogę” kolorystyczną – brązowo-beżowe płytki na podłodze czy zasłony – nie chcieliśmy, aby nasz pomysł był całkowicie od czapy. Chcieliśmy wpasować się nieco z naszą ideą w przestrzeń, lecz pokazać, jak inaczej można ją ograć.

Stąd suszki w sali glamour…

Para Młoda

Czy taka stylizacja weselna jest akceptowalna?

Nie ukrywam, że na moim instagramie, pojawiło się kilka opinii w stylu: „odbiło Wam, żeby łączyć kryształowe żyrandole z biednymi dekroacjami boho”? Było też kilka zachwytów, że to dość niestandardowe podejście i łamiemy schematy.

Mnie efekt się podoba, ekipa była zachwycona, właścicielka sali weselnej nie mogła się nadziwić, że tak inaczej może wyglądać to miejsce…

Radością napawają mnie takie rekomendacje! A jeśli wynika z tego współpraca na przyszłość – pozostaje się tylko cieszyć!

Wesele w stylu boho glam - stół pray młodej
Wesele w stylu BOHO GLAM, Stół Pary Młodej fot. KAMA Weddings
wesele w stylu boho glam - candy bar
Candy Bar, fot. KAMA Weddings
Chcesz zobaczyć inne „dziwne” pomysły, które realizuję z „moimi ziomkami”?

Moje instagramy i facebooki pękają w szwach od szalonych pomysłów, które z chęcią zrealizowałabym na prawdziwych ślubach. W tym sezonie jeden z takich pomysłów wcieliłam w życie, ale potrzebuję jeszcze chwili na pokazanie go w internecie.

Tymczasem zapraszam – wpadnij tu i ówdzie, rozgość się, poznaj mnie bliżej!

Może to będzie zaczątek wspólnej drogi podczas planowania Twojego ślubu i wesela?