Plenerowa sesja zdjęciowa – in the middle of nowhere…

Czy plenerowa sesja zdjęciowa zimą to dobry pomysł? Chyba tak 🙂

Pewnego zimowego czwartku, w samym środku nocy, dostałam sms od niezwykle utalentowanej fotografki.

Sms z propozycją współpracy przy plenerowej sesji zdjęciowej.

A musisz wiedzieć, że jak dostajesz taką wiadomość, to nie jest to codzienna sytuacja. Poczułam się ogromnie wyróżniona i wiedziałam już, że stanę na rzęsach, aby tę sesję zrobić.

I w dodatku zrobić ją na wysokim „c” 😉

Tym oto sposobem, 4 dni później, brnęłam po łydki w świeżym śniegu, przy 8 stopniowym mrozie, nosząc stoły, wazoniki, świece i kwiatuszki, gdzieś na leśną polanę. Mróz był niemiłosierny, nawet bateria od telefonu nie chciała współpracować, modele byli wytrwali, nam oczy zamarzały, a oni – w pantoflach i cienkiej sukni ślubnej – dzielnie pozowali przez obiektywem. Efekty możesz podziwiać na fotkach. 

Oglądając te ujęcia, nie poczujesz trzaskającego mrozu ani nie poczujesz śniegu w butach, myśmy to wszystko mieli na żywo. I to tylko po to, aby móc pokazać zdjęcia inne niż wszystkie. Aby zainspirować Pary Młode do wyjścia poza strefę komfortu i rozpropagować idee zimowych ślubów i wesel oraz sesji zdjęciowych. 

I powiem, że warto było – bo już niebawem będę się mogła pochwalić ślubem i weselem Oli i Tomka, które odbędzie się zimową porą. Czekam z niecierpliwością. Prawdopodobnie nie będziemy biedaków ciągać po śniegu, żeby uzyskać najlepsze ujęcia, ale kto wie? Może sami będą chcieli? Bo, że odważni są – to już wiem!

Zdjęcia z sesji: Ewelina Zięba Fotografia

Kwiaty i dekoracje: Kwiatki Kaśki

Suknia ślubna: Paulina Mora Atelier

Najlepszy ślubny fotograf w akcjiPo więcej zapraszam na moje social media.

IG Agencja Ślubów Niebanalnych na instagram

FB Agencja Ślubów Niebanalnych na facebook

YT Najlepsze filmowe portfolio

Zapytasz dlaczego robię takie dziwne rzeczy? Ano, taka już pokręcona jestem – poczytaj o mnie – to nic Cię już nie zdziwi 🙂