Styl glamour w starej stodole?

Każdy mój pomysł sprowadza się do jednego mianownika – pomieszajmy coś z czymś i zróbmy coś nowego.

Tym razem na tapetę poszedł styl glamour. Złoto, przepych i bogactwo pomieszaliśmy z sielskim stylem boho. To, co wyszło z takiego pomieszania z poplątaniem – możesz zobaczyć na zdjęciach. Powiem jedno – cała ekipa była zauroczona i zaskoczona, że ten pomysł wyszedł tak dobrze 😉

Wiekowa stodoła, aż się prosiła o odmianę. Ileż razy można dekorować ją ruskusem i eustomą? Nawet sami właściciele chcieli zrobić coś innego.

Skąd się wziął pomysł na taką stylizację?

Zainspirowała mnie Paulina – właścicielka Lipowego Siedliska. Zadzwoniła do mnie kiedyś i mówi: „wiesz, że niedługo jest pełnia? Może byśmy zorganizowały sesję zdjęciową żeby zrobić fotki podczas pełni na polu?”

Taki był początek. Potem temat nieco ucichł. A jeszcze później, siedząc przed telewizorem, otworzyłam butelkę wina i trach… Pomysł sam wpadł do głowy 😉

dekoracje stołu weselnego

Wystarczyło do pełni księżyca dołączyć „niepełnię” w postaci ścianki księżycowej, trochę traw, granatu nieba, złota gwiazd i voila!

Dekoracje powstały z barwionych na granatowo traw, połączonych z pawimi piórami, usadowionych na wysokich, złotych nośnikach. Do tego „niechlujnie” rzucony granatowy obrus, złote, szklane, złote podtalerze i czarne sztućce. Całość dopełniały kryształowe kieliszki i mnóstwo świec. 

Ścianka za Parą Młodą była w kształcie księżyca, również wykonana z barwionych traw, osadzona na metalowej obręczy. Do tego mały (dwuosobowy) stół prezydialny (zapewnia Młodym nieco prywatności podczas wesela) i ledowe lampki na ścianach.

Zdjęcia z tej realizacji znalazły się w grudniowym numerze „Magazyn Wesele” w dziale „przyjęcie”, jako zapowiedź trendów na 2021r.

zdjęcia: Wawrzykowski Team

miejsce: Lipowe Siedlisko

Skąd w mojej głowie takie pomysły? Zerknij w moje BIO – bo trafiłaś / trafiłeś na tę stronę nie bez powodu – I guess…

Zapraszam Cię też do moich miejsc w sieci: z instagrama i facebooka dowiesz się na bieżąco, czym się zajmuję, na pinterest podejrzysz, co mi w duszy gra i jakie mam pomysły na przyszłość, a youtube – klasycznie – raczej filmowo ????