Pozwól nam zaprojektować

Twoje idealne
przyjęcie!

Za Wami czas nieśmiałych wstępów, galop następujących po sobie wydarzeń i oto jest, oto się wydarza – decyzja o uroczystości, która właśnie zapadła. Pozostaje tylko przełożyć Wasze wizje i marzenia – na realia, w których wszystko odbędzie się w zgodzie z Waszym temperamentem i… planem.

Z przyjemnością stworzę to dla Was. Wedle życzenia!

slajder-1024x1024.png
Poznaj nas

Kim są Architekci Przyjęć?

Cześć, jestem Dorota! Kierowniczka naszego #teamu i architekt piękna w każdej postaci. Kreuję niepowtarzalne przyjęcia, na co dzień jestem absolutnym control freakiem i wielką zwolenniczką wszelkiej symetrii. Happy end to moje drugie imię, moja dewiza i motywacja. Uwielbiam mówić, rozmowy to mój żywioł. Najmniej mam do powiedzenia o... sobie.

U mojego boku niezmiennie – mój partner życiowy i twórczy, czyli mąż. Niezastąpione wsparcie logistyczne i techniczne. Ba! Zwykłam go nawet nazywać królem logistyki. Nie ma drugiego takiego na świecie, jego obecność i działania to niewątpliwie fundament naszej twórczości. Każde wyzwanie traktuje niczym inspirujący projekt, w każdej nowej historii – bierze czynny udział.

 

Jest też z nami Jurek. Ten trzeci. Ten najbardziej doświadczony w wielkich eventach – z całej naszej trójki. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, nie istnieją dla niego tematy nieznane. Jest naszym wsparciem gastronomicznym, włada cateringiem.

 

Kochamy to, co robimy.
Robimy to dobrze, w końcu jesteśmy ekspertami.
A przy tym… genialnie się bawimy!

Zaprojektujemy Wam najlepszą imprezę. Nie najliczniejszą. Nie najdroższą. Nie najoryginalniejszą. Wykreowaną na miarę Waszej szczególnej okazji, temperamentu i wyobrażeń. Taką, którą wspomina się latami. Taką, która zachwyca autentycznymi emocjami. Taką, która pasuje do Was w stu procentach. Jak szyta na miarę. Jak wyjęta prosto z Waszych małych wielkich marzeń.

 

Nasza oferta

Pozwól nam zaprojektować
Twoje idealne przyjęcie!

Architekci przyjęć to zgrany team, który profesjonalnie, w niepowtarzalnej atmosferze – przeprowadzi Was przez proces organizacji każdej imprezy. Niezależnie od rodzaju uroczystości, całkowicie angażujemy się we współpracę, w skupieniu i twórczym zapale realizujemy plan. Naszym głównym zadaniem i celem, ma stać się Wasze piękne zakończenie. Imprezy zakończenie, oczywiście.

Każda inna impreza, uroczystość, event.

Nie lubimy się ograniczać, dlatego z wielką satysfakcją zajmiemy się również projektami nietypowymi. Po prostu opowiedzcie nam o tym, na co macie ochotę a my to... stworzymy!

Imprezy rodzinne.

Dość ogólnikowe stwierdzenie. Kryje się pod nim jednak cały wachlarz możliwości! Urodziny, imieniny, jubileusze i wszelkie inne okazje, które chcemy świętować z najbliższymi, na różnych etapach życia. Znajdziemy najtrafniejszy pomysł, przygotujemy projekt i zrealizujemy go.

Komunie i chrzciny.

Zarówno sakrament chrztu św., jak i Komunii Św. - wymagają szczególnej oprawy, w gronie najbliższych dziecku krewnych i jego rodziców. Opracujemy alternatywę dla szablonowego przyjęcia z tej okazji i stworzymy niepowtarzalną uroczystość dla Waszej rodziny.

Oświadczyny. Zaręczyny.

Chcesz oświadczyć się swojej wybrance i zrobić to w sposób, którego się nie spodziewa a którego Ty sam nie chciałbyś później się wstydzić? Pomożemy. Wymyślimy, zajmiemy się logistyką i wesprzemy w godzinę zero. A może oświadczyny już były i teraz chcecie uczcić to z bliskimi? Impreza zaręczynowa to świetna idea! Uwielbiamy. Zajmiemy się jej realizacją z nieskrywaną dumą i przyjemnością.

Kompleksowa oraz częściowa organizacja imprezy.

Zajmujemy się zarówno absolutną całością przygotowań, rozpoczynając od sporządzenia szczegółowego planu – na finalizacji kończąc, jak i częściową organizacją. Zrobimy wszystko to, co dotąd niezrobione. Stworzymy od podstaw wszystko to, co wizji wymaga. Zajmiemy się wszystkim, odciążając Was maksymalnie.

wino.jpg
Projektuję dobre zakończenia!

Happy end to Wasz spokój, gdy kurz opada

Gdy celebrowanie dobiega końca a lista spraw do załatwienia – dłuży się w nieskończoność, Wy nie musicie się tym ani przez moment przejmować. Od tego jestem ja. Koordynuję i osobiście realizuję końcowe rozliczenia, sprzątanie, zwroty i podsumowania. Zajmuję się wszystkim tym, co jest do zrobienia po doskonałej imprezie. Wy nie musicie już nic. I o to w tym chodzi. O błogi spokój, gdy już po wszystkim. O komfort świadomości, że nic nie zostało na Waszej głowie. Możecie zwyczajnie odpocząć, podczas gdy ja troszczę się o Wasze przyziemne sprawy poimprezowe.

Bezstresowo i pozytywnie!

Bo błogi spokój można sobie wybrać i oswoić

Każda historia jest niepowtarzalna. Są ludzie, które w ferworze przedimprezowych przygotowań – jeszcze bardziej się do siebie zbliżają. Są również tacy, którzy reagują w tej sytuacji z nieco mniejszym entuzjazmem. Każdy z nas jest inny i jest to zupełnie naturalne. Nie lubimy się ograniczać, dlatego z wielką satysfakcją zajmiemy się również projektami nietypowymi. Po prostu opowiedzcie nam o tym, na co macie ochotę a my to... stworzymy! Wtedy właśnie wchodzę ja i mój zgrany team specjalistów! A później organizuję Waszą niepowtarzalną imprezę.

kolo.png
Zapraszam

na moje fanpage 😉

Znudzona weselami z nurtem postanowiłam iść na przełaj.
I dobrze mi to wychodzi!

maszyna.png
Lubię szczerość, fajnych ludzi i imprezy,

które kończą się śniadaniem

Wy też? W takim razie zapraszam do współpracy.
Mamy do zaplanowania fajny event! ; )

PS oczekując odpowiedzi zerknij w folder SPAM - czasem tam wpadam ;(